Κυριακή, 30 Αυγούστου 2015

on

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α1 Κατηγορίας στην Ε.Π.Σ. Φλώρινας.
Στο φετινό πρωτάθλημα θα πάρουν μέρος 11 ομάδες.
Το πλήρες πρόγραμμα με  ημερομηνία έναρξης το Σαββατοκύριακο 11-12 Σεπτεμβρίου είναι:

1η Αγωνιστική 12η ΣΚΟΡ
Απόλλων Κέλλης ΠΑΣ Φλώρινα
Άρης Λόφων Μακεδονικός Βεύης
Αίαντας Αμμοχωρίου Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα
Ερμής Αμυνταίου Μελιτεύς Μελίτης
Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας Ηρακλής Αρμενοχωρίου
Ακρίτας Αχλάδας Ρεπό

2η Αγωνιστική 13η
Ακρίτας Αχλάδας Απόλλων Κέλλης
ΠΑΣ Φλώρινα Άρης Λόφων
Μακεδονικός Βεύης Ερμής Αμυνταίου
Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας
Ηρακλής Αρμενοχωρίου Μελιτεύς Μελίτης
Αίαντας Αμμοχωρίου Ρεπό

3η Αγωνιστική 14η
Απόλλων Κέλλης Άρης Λόφων
Αίαντας Αμμοχωρίου Ακρίτας Αχλάδας
Ερμής Αμυνταίου ΠΑΣ Φλώρινα
Ηρακλής Αρμενοχωρίου Μακεδονικός Βεύης
Μελιτεύς Μελίτης Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα
Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας Ρεπό

4η Αγωνιστική 15η
Αίαντας Αμμοχωρίου Απόλλων Κέλλης
Άρης Λόφων Ερμής Αμυνταίου
Ακρίτας Αχλάδας Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας
ΠΑΣ Φλώρινα Ηρακλής Αρμενοχωρίου
Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα Μακεδονικός Βεύης
Μελιτεύς Μελίτης Ρεπό

5η Αγωνιστική 16η
Απόλλων Κέλλης Ερμής Αμυνταίου
Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας Αίαντας Αμμοχωρίου
Ηρακλής Αρμενοχωρίου Άρης Λόφων
Μελιτεύς Μελίτης Ακρίτας Αχλάδας
Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα ΠΑΣ Φλώρινα
Μακεδονικός Βεύης Ρεπό

6η Αγωνιστική 17η
Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας Απόλλων Κέλλης
Ερμής Αμυνταίου Ηρακλής Αρμενοχωρίου
Αίαντας Αμμοχωρίου Μελιτεύς Μελίτης
Άρης Λόφων Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα
Ακρίτας Αχλάδας Μακεδονικός Βεύης
ΠΑΣ Φλώρινα Ρεπό

7η Αγωνιστική 18η
Απόλλων Κέλλης Ηρακλής Αρμενοχωρίου
Μελιτεύς Μελίτης Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας
Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα Ερμής Αμυνταίου
Μακεδονικός Βεύης Αίαντας Αμμοχωρίου
ΠΑΣ Φλώρινα Ακρίτας Αχλάδας
Άρης Λόφων Ρεπό

8η Αγωνιστική 19η
Μελιτεύς Μελίτης Απόλλων Κέλλης
Ηρακλής Αρμενοχωρίου Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα
Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας Μακεδονικός Βεύης
Αίαντας Αμμοχωρίου ΠΑΣ Φλώρινα
Άρης Λόφων Ακρίτας Αχλάδας
Ερμής Αμυνταίου Ρεπό

9η Αγωνιστική 20η
Απόλλων Κέλλης Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα
Μακεδονικός Βεύης Μελιτεύς Μελίτης
ΠΑΣ Φλώρινα Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας
Ακρίτας Αχλάδας Ερμής Αμυνταίου
Άρης Λόφων Αίαντας Αμμοχωρίου
Ηρακλής Αρμενοχωρίου Ρεπό

10 η- Αγωνιστική 21η
Μακεδονικός Βεύης Απόλλων Κέλλης
Μελιτεύς Μελίτης ΠΑΣ Φλώρινα
Ηρακλής Αρμενοχωρίου Ακρίτας Αχλάδας
Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας Άρης Λόφων
Ερμής Αμυνταίου Αίαντας Αμμοχωρίου
Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα Ρεπό

11η- Αγωνιστική 22η
ΠΑΣ Φλώρινα Μακεδονικός Βεύης
Ακρίτας Αχλάδας Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα
Άρης Λόφων Μελιτεύς Μελίτης
Αίαντας Αμμοχωρίου Ηρακλής Αρμενοχωρίου
Ερμής Αμυνταίου Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας
Απόλλων Κέλλης Ρεπό 

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σχολίασε και εσύ για το θέμα αυτό ......!!!!!!!!

Θα σας παρακαλούσα να είστε κόσμιοι στους χαρακτηρισμούς σας, επειδή είναι δυνατόν επισκέπτες του ιστολογίου να είναι και ανήλικοι.
Τα σχόλια στα blogs υπάρχουν για να συνεισφέρουν οι αναγνώστες στο διάλογο. Η ευθύνη των σχολίων (αστική και ποινική) βαρύνει τους σχολιαστές.