Νοσταλγικές εικόνες από το παρελθόν της Φλώρινας φιλοξενεί κάθε Παρασκευή η στήλη "Παράθυρο στο παρελθόν" της εβδομαδιαίας εφημερίδος "Φωνή της Φλωρίνης " και συγκεκριμένα στο φύλλο με αριθμό κυκλοφορίας 3040/17.11.2023 ο εκδότης Σωτήριος Βόσδου, δημοσιεύει φωτογραφία συνοδευόμενη με το παρακάτω κείμενο :
ΦΛΩΡΙΝΑ, ΜΙΑ ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ
Μία ακόμα επεξεργασμένη φωτογραφία από τον καθηγητή Σχολής Καλών Τεχνών Βασίλη Μιχαήλ που μας ταξιδεύει στην αγορά της Φλώρινας της πρώτης δεκαετίας του περασμένου αιώνα, δίπλα στον Σακουλέβα.
0 Σχόλια
Σχολίασε και εσύ για το θέμα αυτό ......!!!!!!!!
Θα σας παρακαλούσα να είστε κόσμιοι στους χαρακτηρισμούς σας, επειδή είναι δυνατόν επισκέπτες του ιστολογίου να είναι και ανήλικοι.
Τα σχόλια στα blogs υπάρχουν για να συνεισφέρουν οι αναγνώστες στο διάλογο. Η ευθύνη των σχολίων (αστική και ποινική) βαρύνει τους σχολιαστές.